Алею миру і співпраці України та Грузії висадили в Руставі

Алею миру і співпраці України та Грузії висадили в Руставі

30 оливкових дерев у грузинському місті Руставі висадили у рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet під час ділової місії Business Woman Club.

Висадження відбулось після зустрічі делегації Клубу із пані мером міста Ніно Лацабідзе.

Делегація на чолі з ініціаторкою проєкту Greening of the Planet, президенткою BW-Club та головою Міжнародного штабу допомоги українцям Ганною Крисюк презентувала діяльність МШДУ, Клубу та глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

Пані мер, у свою чергу, показала нещодавно висаджений великий сквер і наголосила, що відновлення екосистеми Землі та прагнення покращити стан навколишнього середовища – це дуже важлива стратегічна справа для їхнього міста. Тому вони дуже раді, що ми у цьому солідарні.

Ганна Крисюк як голова Міжнародного штабу допомоги українцям запропонувала налагодити міжнародне регіональне співробітництво між м. Руставі та Авдіївкою (Донецька область) для підтримки прифронтового міста, яке зараз росія намагається стерти з лиця Землі. Ніно Лацабідзе підтримала пропозицію і висловила слова підтримки.

«Сьогодні ми висаджуємо алею миру тут, але сподіваємося, що незабаром, після нашої перемоги, висадимо таку ж алею в Авдіївці спільно головою Донецької ВЦА Павлом Кириленком та Авдіївської міської ВЦА Віталієм Барабашем», – наголосила Ганна Крисюк та запросила всіх до України.

У складі делегації Клубу також Юлія Бичай, виконавчий директор BWClub; Лідія Алієва-Шестак, учасниця BW-Club та власниця консалтингової агенції “Soloha”; Валентина Марджінашвілі, директор грузинського представництва журналу «Business Woman».

Міжнародний жіночий клуб BW-Club виступає партнером «Озеленення Планети». Учасниці Клубу активно долучаються до акцій та висадок проєкту в Україні та за кордоном.

Офіційний сайт BW-Club https://businesswomanclub.org/.

Cайт Міжнародного штабу допомоги українцям https://dopomoha.org.ua/.

#Озелененняпланети #greeningoftheplanet #GreeningofthePlanet #BusinessWomanClub #разомдоперемоги #Українапонадусе