Алея міжнародної дипломатії в рамках проєкту «Greening of the Planet»

Алея міжнародної дипломатії в рамках проєкту «Greening of the Planet»

Народні депутати України та депутати європейських країн висадили Алею міжнародної дипломатії в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.  Подія відбулася в рамках глобального екопроєкту «Greening of the Planet» до Дня Державного Прапора та 30-річчя Незалежності України.

Ініціаторка проєкту Ганни Крисюк наголосила: «Алея міжнародної дипломатії є символом співдружності, дружби та згуртованості українців з іноземною спільнотою. День Державного Прапора дуже важливо розпочати саме з такої  події висадження дерев, щоб привернути увагу до екологічних та енергетичних проблем. 20 серпня ми вже висаджували Алею до 30-річчя Незалежності України з дипломатичними представниками різних країн світу, з нашими партнерами, а загалом, протягом наступного святкового тижня будуть висаджуватися дерева в різних областях України».

Співініціаторкою сьогоднішньої акції з висадження Алеї виступає Марія Мезенцева, українська політикиня, волонтерка та представниця світового організаційного комітету «Greening of the Planet» в Харківській області, яка прокоментувала подію так: «Ми маємо на різних рівнях демонструвати нашу консолідацію в забезпеченні такої потужної екологічної ініціативи як проєкт «Greening of the Planet», що допомагає боротися з глобальними кліматичними викликами сьогодення. Сьогодні ми показуємо цю єдність висаджуючи дерева і сподіваємося на подальшу ще більшу підтримку схожих проєктів».

Олег Бондаренко, Голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, взявши участь у висадці, заявив, що: «З допомогою подібних акцій ми маємо можливість зустрічатися та обговорювати не тільки важливі екологічні питання, а питання миру, добробуту та майбутнього нашої держави та світі».

Довідка:

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Державного агенства лісових ресурсів та Міністерства закордонних справ України.

Метою  проєкту «Greening of the Planet» є масштабне озеленення Планети, привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату та об’єднання людей навколо спільної мети.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго», національний проєкт «Книга рекордів України».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство».

Більше інформації про проєкт на офіційному сайті www.greeningplanet.org.