Висадження дерев в Посольстві Аргентинської Республіки в Україні.

Висадження дерев в Посольстві Аргентинської Республіки в Україні.

30 червня відбулася зустріч партнерів і наставників Business Woman Club в Посольстві Аргентинської Республіки в Україні.


Посол Олена Летиція Мікусінскі виступила з презентацією торгового і туристичного потенціалу Аргентини і розповіла про наявні можливості співпраці.
У діяльності взяв участь Генеральний директор корпорації ” Укрвинпром ” Володимир Кучеренкоп, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні Натача Діас Агілера, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні пані Аніка Джамич, Посол Чорногорії в Україні пані Драгіца Панорак, засновник і президент Business Woman Club пані Ганна Крисюк, засновник компанії ” Брусвяна ” Ліліана Дмитрієва, віце-президент Асоціації Українського банку Віталій Романчукевич, координатор групи Інвестиційного клубу і бізнес Вадим Парасочка і співорганізатор проєкту Greening of the Planet в Сумській області Дмитро Кулібабін.

Також спільно з генеральним директором корпорації ” Укрвинпром ” Володимиром Кучеренко висадили дві лози Володарки.

Захід відбувся в рамках глобального екологічного проекту Greening of the Planet, в офіційній резиденції висаджено два дерева.