Висадження дерев на території Посольства України в Республіці Хорватія

Висадження дерев на території Посольства України в Республіці Хорватія

Під час ділової місії учасниць Business Woman Club до Хорватії, ініціатором глобальної екоініціативи «Greening of the Planet» Ганною Крисюк спільно з партнерами, представниками проєкту на території Посольства України в Реуспубліці Хорватія було висаджено, тополі. 

Дерева були доставлені із Луганської області дипломатичною поштою до Посольства України в Республіці Хорватія та підготовленні до висадження на території посольства.

До висадження дерев приєднались перша заступниця Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова, Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич, представники дипломатичного корпусу та представники української діаспори.

Після висадження дерев провели зустріч з українською діаспорою у Хорватії та обговорили подальші плани та майбутню співпрацю в рамках проєкту.

В рамках візиту представників проєкту до Посольства України в Республіці Хорватія також було презентовано глобальну екологічну ініціативу Greening of the Planet, яка відбулась в квітні цього року за ініціативи благодійного фонду «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.