Висадження фруктових дерев на Донеччині

Висадження фруктових дерев на Донеччині

Представники Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ), які наразі перебувають на Донбасі із гуманітарною місією, висадили дерева в місті, де 4 дні тому влучила ворожа ракета.

5 червня у місті Дружківка (Донеччина), стався масштабний ракетно-бомбовий удар. 87 будинків зазнали руйнації або пошкодження, 3 з них зруйновано повністю, 11 – не підлягають відбудуванню.

Учасники гуманітарної місії разом із правоохоронцями Краматорська та Дружківки на місці зруйнованих житлових будинків висадили фруктові дерева, у рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet. А також відвідали дерева, які садили кілька тижнів тому.

«Дерева – це життя. Тож ми намагаємося всіма силами повернути життя на Донбас. Не заважаючи на те, що війна триває, ми віримо в нашу перемогу, уже відновлюємо наші землі і будемо робити це надалі. Віримо, що ці дерева підкріплять надію місцевих мешканців на світле майбутнє їхнього міста та всієї України», – сказала голова Штабу та ініціаторка Greening of the Planet Ганна Крисюк.

Після висадження представники МШДУ роздали близько 100 продуктових наборів жителям Дружківки. Далі відвідали зруйновані помешкання людей і домовились надати будівельні матеріали для відбудови міста в рамках одного із чотирьох проєктів МШДУ “Відновлення України”.