Висадка зелених насаджень, саджанців пальм та дерев у Тунісі

Висадка зелених насаджень, саджанців пальм та дерев у Тунісі

У рамках реалізації глобального екологічного проєкту «Озеленення планети» (Greening of the Planet) 10 квітня 2021 року учні української суботньої школи в Тунісі «Зернятко» висадили саджанці пальми та кумквата (фортунелли). Подібну акцію було проведено 20 березня 2021 р. Посольством України за підтримки та участі Мера міста Туніс пані Суад Бен Абдель Рахім та української громади – були висаджені саджанці пальм та зелені насадження.

Володимир Хоманець, Посол України в Тунісі та співорганізатор проєкту ділиться: «Зробимо із Сахари квітучий сад! Важливо об’єднувати зусилля задля озеленення нашої планети. Щира вдячність Меру міста Туніс пані Суад Бен Абдель Рахім, Організації закордонних українців «Берегиня», представникам української громади та учням української суботньої школи в Тунісі «Зернятко» за зміцнення екосвідомості і промоції шанобливого ставлення до природи».

«Дякую Посольству України та українській громаді за небайдужість до проблем збереження природних ресурсів «Зеленого Тунісу». Туніська влада і надалі підтримуватиме ініціативи у культурно-гуманітарній та екологічній сферах», – запевнив мер міста Туніс.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.