Відеоробота присвячена презентації книги екологічного проєкту «Озеленення України»

Відеоробота присвячена презентації книги екологічного проєкту «Озеленення України»

4 червня на міжнародному форумі «Business Woman 2021» у Києві пройшла презентація книги екологічного проєкту «Озеленення України». І сьогодні ми хотіли б поділитися моментами цієї події та згадати як це було.

Проєкт «Озеленення України» став одним із яскравих прикладів об’єднання людей задля збереження природи своєї країни, а також дав імпульс до подібних ініціатив в різних куточках нашої планети.За роки Незалежності – це перший екопроєкт в Україні, який зумів масово об’єднати навколо ідей збереження та відновлення екосистеми країни владу, бізнес та громадський сектор.

У книзі «Озеленення України» розповідається про поточні цілі та завдання, знайомство з великою командою організаторів, волонтерів та партнерів, а також про екоактивності за весь час реалізації проєкту. Особливу увагу та місце в цьому виданні відведено реалізації головної ініціативи проєкту «Озеленення України» – Всеукраїнській акції з висадження дерев «1 000 000 дерев за 24 години».

А для того, щоб про проєкт міг дізнатись весь світ – всі матеріали в книзі дублюються мовою міжнародного спілкування – англійською.