В Києві висадили Алею Незалежності України

В Києві висадили Алею Незалежності України

20 серпня 2021 року з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності України організатори міжнародного екологічного проєкту “Greening of the Planet” ініціювали висадку дерев в Національному ботанічному саду імені М.М. Гришка.

 

Під час заходу поважні гості висадили 30 дерев до тридцятої річниці незалежності. 

Участь у заході взяли перші особи держави й Надзвичайні та Повноважні Посли країн світу в Україні.

Ганна Крисюк, відкриваючи захід, передала вітання усім від одного із організаторів проєкту “Greening of the Planet”, президента “CEO Club Ukraine” Сергія Гайдайчука та наголосила:

«Проєкт «Озеленення планети» для нас – це саме глобальна ініціатива нашого життя, яка не просто відроджує екосистему землі, а й відновлює енергетичний баланс та, є  об’єднуючим фактором для людей всього світу. В цьому році нам вдалося висадити близько 5,5 мільйонів дерев за день, встановивши рекорд. А з початку року, до сьогодні,  це – 15 мільйонів в 143 країнах світу», – зазначила Ганна Крисюк, додавши, що вони готові йти далі, ділитися: досвідом, деревами, фінансами, щоб люди виходили на одні площадки, об’єднувалися екоініціативою. Все це для того, щоб врятувати планету.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Куба в Україні, Натача Діас Агілера: «Наша місія – сьогодні тут не лише підтримати своєю участю екопроєкт, а й відзначити День Незалежності, бо висаджуємо 30 дерев до 30-ї річниці Незалежності України».

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні, Аніца Джаміч зазначила, що така екоініціатива в Україні приклад для громадськості та бізнесу для інших країн, а дипломати раді підтримати та об’єднатися заради вищої мети – зробити планету більш екологічною.

Надзвичайний і Повноважний Посол Чорногорії в Україні, Драгіца Понорац: «Спільне між Чорногорією та Україною – прагнення бути екокраїно, в нас згідно з Конституцією Чорногорії, республіка є «екологічною державою», під різними природоохоронними режимами.

Зазначимо, що в кінці жовтня ми плануємо об’єднати 1 млн людей за одну добу та сподіваємось висадити таку ж кількість дерев. А вже наступного року маємо амбітну ціль – об’єднати 100 млн людей по всьому світу і посадити, за тиждень, майже у всіх країнах світу 100 мільйонів дерев.

Нагадаємо, що в рамках проєкту, в квітні цього року, проходила акція «1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу», де у 110 країнах світ було висаджено понад 5. 5 млн дерев. Загальна кількість учасників: 2 145 493.

Довідково:

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України.

Метою «Greening of the Planet» є масштабне озеленення планети та привернення уваги до найбільшої проблеми століття – глобальної зміни клімату. Об’єднання людей Землі.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго», національний проєкт «Книга рекордів України».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство».