В Україні висадили мільйонне дерево у рамках проєкту «Greening of the Planet»

В Україні висадили мільйонне дерево у рамках проєкту «Greening of the Planet»

Сьогодні, 10 квітня, по всій території України та у 100 країнах світу проходила Акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Організатором проєкту є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України та Державного агентства лісових ресурсів України.

Ціллю «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Стартувала Акція по озелененню планети о 09:00 год (київський час) з висадження першого дерева головними ініціаторами – Ганною Крисюк та Сергієм Гайдайчуком спільно з Юрієм Болоховцем, головою Держлісагентства.

Кожна область України та іноземні країни вибрали для себе певні види дерев, які притаманні саме їхнім регіонам/країнам і присвятила їх висадження героям війни, темі миру, дружби, родині і відновленню занедбаних зон відпочинку.

«Я переконаний, що ініціатива висадити мільйон дерев за добу у ста країнах світу не тільки всіх нас об’єднає, але і покаже колективну історію успіху народів, відкриє щось нове і унікальне, що може вийти на глобальний рівень у формуванні позитивного іміджу України у світі та консолідації громадян», – запевнив Сергій Гайдайчук, ініціатор проєкту «Greening of the Planet».

У Київській області основна локація по висадженні іменних дерев представників влади, дипломатів іноземних країн, організаторів, національних партнерів та інфлюенсерів проєкту «Greening of the Planet» розміщувалась у лісосмузі в Пущі-Водиці.

Там на території лісу організатори забезпечили онлайн-зв’язок з іншими областями України та іноземними країнами, які також сьогодні висаджували дерева.

Час від часу кожен співорганізатор виходив в ефір, під час якого розповідав і показував, як проходить реалізація Акції у їхній місцевості. Все це транслювалось на великому екрані.

Паралельно між онлайн-включеннями з певними відрізками в часі та з дотриманням всіх карантинних вимог у лісі висаджували іменні дерева представники влади, учасники бізнес-клубів «CEO Club Ukraine» та «Business Woman Club». Дипломати висадили Дипломатичну алею, партнери – Партнерську, а блогери – Алею інфлюенсерів.

Іменні дерева висаджували повноважні особи, серед яких: Олег Немчінов – Міністр КМУ, Олександр Ярема – Державний секретар КМУ,  Ольга Стефанішина – Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, Богдан Боруховський – Перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, Василь Боднар – Заступник Міністра закордонних справ України, Мар’яна Олеськів – Голова Державного агентства розвитку туризму України, Марина Потапенко – заступниця Міністра молоді та спорту України, Лариса Петасюк – заступниця Міністра культури та інформаційної політики України, Дмитро Лубінець – Народний депутат України, Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України.

Дипломатичну алею висаджували Надзвичайні та Повноважні Посли двадцяти однієї країни.

Відповідно, Партнерську алею – представники екосвідомих компаній, які розуміють всю важливість збереження та відновлення природнього середовища і які фінансово підтримали проєкт.

Ну а блогери своїм прикладом змотивували та надихнули власну аудиторії на збереження навколишнього природного середовища.

Так і підійшов час до висадження організаторами знакового мільйонного дерева, яким стала ялинка.

«Без залучення красуні-ялинки сьогодні дуже складно уявити святкування Нового року та Різдва. Саме вона стає «головною зіркою» мільйонів будинків світу, поглинаючи всіх і кожного у вирій атмосферного настрою. Ми плануємо кожного року прикрашати ялинку перед новорічними святами, щоб вона всіх нас радувала і кожного разу нагадувала про сьогоднішній день об’єднання. Про нашу екоісторію. А підсумки Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» ми оголосимо 22 квітня під час пресконференції. Проте, зараз хочу подякувати керівнику Держлісагентства Юрію Болоховцю за постійні консультації, надання посадкового матеріалу та іншу всебічну допомогу», – ділиться Ганна Крисюк, ініціаторка Акції з озеленення планети.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго».

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, Журнал «BusinessWoman», ГО «Світове Українство».