«Галицька свіжина» долучилась до екородини Greening of the Planet

«Галицька свіжина» долучилась до екородини Greening of the Planet

7 липня у Львові відбулось урочисте заснування першої в країні міжнародної Алеї Співдружності у рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети».

21 іменне дерево висадили партнери, друзі та колеги «Галицької свіжини», а також представники Міжнародного штабу допомоги українцям та делегації представників бізнесу з Хмельницького, Кіровограду та Німеччини, які спеціально приїхали для налагодження співпраці із Україною.

Серед почесних гостей Максим Козицький, голова Львівської ОВА, та Ганна Крисюк, ініціаторка проєкту Greening of the Planet і президентка Business Woman Club.

Керівник «Галицької свіжини» Тарас Лисий виступив із вітальними словами та зазначив: «Наша компанія тепер стає більш екосвідомою. Ми будемо відновлювати екосистему землі, а також обʼєднувати друзів і партнерів, щоб закумулювати кошти на допомогу нашим захисникам і захисницям, які виборюють нашу перемогу».

Одне дерево висадили в честь трьох поколінь родини Лисих, власників «Галицької свіжини».

21 дерево на міжнародній Алеї Співдружності – це тільки початок, який буде мати своє продовження. Надалі в цьому місці дерева висаджуватимуть ініші партнери «Галицької свіжини» з різних країн, які будуть приїжджати до Львова.

У межах глобальної екоінціативи «Озеленення Планети» уже висаджено 32 млн дерев у 141 країні світу. Проєкт продовжується навіть під час війни: у різних країнах регулярно проводяться висадження дерев та організовуться заходи на підтримку України та українців.