Генеральне консульство України в Любліні долучилось до «Greening of the Planet»

Генеральне консульство України в Любліні долучилось до «Greening of the Planet»

Генеральне консульство України в Любліні на чолі з Генконсулом В.Павлюком та військові литовсько-польсько-української бригади LITPOLUKRBRIG взяли участь у Всесвітній екологічній акції, ініційованій Україною “Озеленення планети” 10 квітня 2021 р.

Цього року у Любліні урочисто висаджено три дерева, але щороку планується збільшувати внесок в покращення клімату планети.

У рамках цьогорічної акції організатори – громадська організація в Україні “Озеленення планети” планує реалізувати висадку за один день 1 мільйон дерев, участь беруть всі українські області, а за кордоном – посольства і консульства України, громада. Ініціатива є чудовим об’єднавчим заходом навколо загальноважливих для усього людства цінностей збереження здоров’я нашої планети для теперішнього і наступних поколінь!

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.