ГО “Чорноморська Асоціація Українців” у Туреччині приєдналась до “Greening of the Planet”

ГО “Чорноморська Асоціація Українців” у Туреччині приєдналась до “Greening of the Planet”

ГО “Чорноморська Асоціація Українців” у Туреччині в м.Самсун приєдналась до глобального екологічного проєкту “Greening of the Planet” та зробила свій внесок у відновлення екосистеми Землі.

В акції у м.Самсун, яка відбулась 10 квітня у великому парку “Alanlı Mesire Yeri” з територією для пікніків та прогулянок, Керівник консульського відділу Посольства України в Турецькій Республіці – Андрій Білик та Людмила Шимко, голова та ідейний лідер ГО “Чорноморська асоціація українців”, разом з українською громадою, з керівником Samsun Orman İşletme Müdürlüğü Menderes Özkolay та представниками лісничого господарства м. Самсун, Фондом TEMA VAKFI Leman GÜRSES,  мером району Атакум Cemil Deveci та заступником Şeref Aydın, українськими та турецькими ЗМІ приєдналися до ініціативи Global Initiative Greening of the Planet й висадили квітучі дерева: липу та церціс.

Всього було посаджено 50 дерев.

Консул Андрій Білик зазначив, що наступного року українська громада обов’язково висадить калину!

Дякуємо координатору проєкту в Туреччині пані Віті Михайловій, голові ГО “Українська Родина “, директору закордонного представництва журналу в Туреччині “Business Woman” за партнерство та співпрацю.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.