Дерево миру у Німеччині

Дерево миру у Німеччині

Глобальна еконіціатива Greening of the Planet триває. Практично кожна ділова-зустріч організаторів проєкту супроводжується висадженням дерев у різних країнах світу. А в час війни всі дерева садимо в честь наших захисників і захисниць та загадуємо бажання миру Україні через перемогу.

Очільники німецьких міст Штернберг та Вайтендорф Армін Таубенхайм та Маня Будденхаген висадили дерево разом із делегацією Міжнародного штабу допомоги українцям.

До висадження долучилися українці з різних міст разом із дітками, які знайшли у Німеччині прихисток від війни.

У складі української делегації: Ганна Крисюк – ініціаторка проєкту Greening of the Planet та голова МШДУ; Василь Чмелюк – в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та інвестицій Державного податкового університету; Андрій Ковч – заступник міського голови Дрогобича; Віталій Русанов – представник ТПП України за кордоном, радник Начальника Харківської обласної військової адміністрації; Яна Коньок – координаторка проєктної діяльності МШДУ та екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Перед висадженням відбулися важливі перемовини про налагодження співпраці між українськими та німецькими містами, реалії війни та підтримку України та Українського народу.