Дніпропетровська область долучається до проєкту «Greening of the Planet»

Дніпропетровська область долучається до проєкту «Greening of the Planet»

3 березня у прес-центрі МОСТ-Дніпро відбулась прес-конференція на тему «Дніпро 20 березня 2021 року долучається до активностей проекту Greening of the Planet» за участі Юрія Остапюка (ГО Екорада) – співорганізатора в Дніпропетровській області, Марії Колповській – координаційної менеджерки проєкту в Дніпропетровській області та Олександра Буйволюка – начальника департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради.

Спікери обговорили з журналістами основні задачі проєкту по відновленню екосистеми нашої країни зокрема та нашої Планети, а також те, як проєкт буде реалізовуватись у Дніпровському регіоні.

Коли будуть проводитись головні висадження дерев у рамках проєкту? Наразі запланованою датою є 20 березня – третя субота місяця.

Як саме обираються локації для висадки дерев? Головне – це подальший догляд за саджанцями: можливість їх поливати, обробляти від шкідників та захищати від вандалів. Тож, висадка дерев в межах міста буде проводитись у парках та скверах, а в області – у лісництвах. Конкретні локації наразі остаточно визначаються разом із місцевою владою та будуть оголошені у найближчі дні.

Організатором ініціативи є БФ «Озеленення України». Засновником даного Фонду є президент найбільшого в Україні ділового клубу «CEO Club Ukraine» – Сергій Гайдайчук, а головою – президент міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» – Ганна Крисюк. У співпраці з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерством закордонних справ України / MFA of Ukraine та Державним агентством лісових ресурсів України.

Співорганізатором у Дніпропетровській області виступає ГО “Екорада”.

Хто може долучитись до акції. Будь-хто охочий! Це жителі міста та області, які бажають зарадити із висадкою дерев, а також представники бізнесу, які можуть допомогти із купівлею саджанців та матеріальним забезпеченням активностей проекту.

Анкета для партнерів та волонтерів

Сторінка проекту у Фейсбуці

Телеграм-канал проекту