Зустріч із національними та всеукраїнськими партнерами проєкту Greening of the Planet

Зустріч із національними та всеукраїнськими партнерами проєкту Greening of the Planet

Сьогодні ініціаторка проєкту Ганна Крисюк прозвітувала за кошти, які надали партнери на реалізацію глобальної екоініціативи Greening of the Planet, та передала партнерам вітання і слова вдячності від ще одного організатора проєкту «Озеленення Планети» та президента CEO Club Ukraine Сергія Гайдайчука.

Пані Ганна представила фінансову звітність проєкту «Озеленення Планети», подякувала партнерам за підтримку та допомогу у реалізації і запросила до співпраці в наступному році.

За рік проєкт зміг зібрати 6 мільйонів гривень, з яких понад 4 мільйони пішли на закупівлю і висадження дерев.

Станом на сьогодні в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet у 2021 році, спільно з Державним агентством лісових ресурсів України, партнерами, співорганізаторами з усіх куточків світу, висаджено понад 19 мільйонів дерев. Залучено до проєкту понад 5 млн людей із 140 країн світу.

«Цей результат перевершив наші очікування і бажання. Тому щирі слова вдячності кожному партнеру, кожному співорганізатору та всім, хто долучився і висадив своє деревце. Дуже приємно, що так багато компаній підтримали нашу екоініціативу і особисто брали участь зі співробітниками у висадженні. Ви не тільки допомагаєте садити дерева, ви подаєте приклад іншим, а це шлях до нашого спільного успіху — зеленої і чистої Планети»,

— ділиться Ганна Крисюк.

Окрім фінансової звітності, під час зустрічі обговорили можливості подальшої співпраці, попередній концепт реалізації проєкту наступного року, про який згодом розповімо і вам. Слідкуйте за новинами озеленення!

Партнери дали свої рекомендації щодо інноваційних рішень, залучення до співпраці нових партнерів, нових технологій і методів ще більшої популяризації проєкту, що дуже важливо для консолідації зусиль.

Дякуємо вам і з нетерпінням чекаємо нового року, щоб спільно висадити ще більше дерев у наступному сезоні!Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine.

За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.

7Вы и ещё 6Поделились: 4НравитсяКомментироватьПоделиться