З України стартувала екологічна акція по озелененню планети

З України стартувала екологічна акція по озелененню планети

Головні ініціатори глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet» Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук спільно з Юрієм Болоховцем – головою Держлісагентства, дотримуючись всіх карантинних вимог, висадили перше дерево та оголосили про старт Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу». 

«Щойно ми висадили перше дерево у рамках ініціативи з озеленення планети та передали естафету іншим областям України та іноземним країнам-співорганізаторам. Віримо у наш успіх, віримо в людей, віримо в екологічне майбутнє нашої планети», – ділиться Ганна Крисюк.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

«Сьогодні навіть погода сприяє висадці дерев, що додає ще більшого ентузіазму. Але просимо не забувати про складну епідемічну ситуацію щодо поширення коронавірусної інфекції (COVID-19), тому, щоб не наражати на небезпеку себе, рідних і оточуючих – ми закликаємо всіх до індивідуальних висаджень дерев, чи, згідно передбачених законодавством, норм карантину у вашому регіону», – звернувся Сергій Гайдайчук.

Щоб стати учасником Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» потрібно:

  • Протягом 10 квітня висадити власне дерево, згідно визначених стандартів та норм вашого регіону.
  • Зробити фото з афішою проєкту.
  • Зареєструвати власне висадження дерева на сайті проєкту. Згодом Ваше фото з висадженим деревом з’явиться на нашій інтерактивній карті.
  • Популяризувати тему Озеленення планети та доглядати за висадженим деревом.

Після закінчення Акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться до висадки 100 000 000 дерев.

Наш слоган: Відновлюємо екосистему Планети. Об’єднуємо людей Землі!

Також будемо раді побачити ваші фото та відео з висадження в соціальних мережах під хештегом #Greening_of_the_Planet #ОзелененняУкраїни #ОзелененняПланети

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.

Національні партнери: бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», БФ «Помогатор», компанія «Ugears», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Бетон Енерго».