Кримська платформа у Загребі завершилась висадженням дерев у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet

Кримська платформа у Загребі завершилась висадженням дерев у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet

На честь Першого Парламентського саміту Міжнародної Кримської платформи у Загребі (Хорватія) на Українській вулиці висадили Алею із 30 саджанців кримських сосен. Схема висадки зображає Тризуб.

Дерева висаджували особисто Перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, Посол України у Хорватії Василь Кирилич і Державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Хорватії Андрея Метелко-Згомбіч.

«Сьогодні, 26 жовтня, по завершенні Кримської платформи ми висаджуємо кримську сосну на хорватській землі, яка символізує повернення українського півострова. Бо Крим – це був, і буде Україна», наголосила пані Еміне Джапарова та подякувала інціаторці проєкту Greening of the Planet Ганні Крисюк за допомогу в організації цього заходу.

«Це не лише сосни, це символ Першого Парламентського саміту Міжнародної Кримської платформи, який має великі результати та дає великі сподівання. Я певен, що тут у Загребі, у Хорватії, на Українській вулиці кримська сосна добре приживеться і добре зросте. Нехай так і буде», – сказав Посол України у Хорватії Василь Кирилич.

Ідея отримала продовження – подібну алею із кримських сосен незабаром висадять і в Люсембурзі. 

Радіємо, що висадження дерев у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet обʼєднує все більше людей і країн. Бо єднання – це велика сила!