Львівська область бере участь в «Greening of the Planet»

Львівська область бере участь в «Greening of the Planet»

20 березня 2021 року Львівщина приєднається до всесвітньої акції з озеленення планети «Greening of the Planet». Про це сьогодні повідомили на прес-конференції з приводу презентації даного проєкту.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Організатором екоініціативи є БФ «Озеленення України». Засновником даного Фонду є президент найбільшого в Україні ділового клубу «CEO Club Ukraine» – Сергій Гайдайчук, а головою – президент міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» – Ганна Крисюк.

У рамках проєкту «Greening of the Planet» 20 березня 2021 року у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу.

Сьогодні участь у прес-конференції взяли: ініціатор проєкту «Greening of the Planet» Ганна Крисюк, голова ЛОДА Максим Козицький, голова Постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради Віталій Свіщов, голова громадської організації «Добро.Дій», Еко-Амбасадор «Озеленення України» Ігор Дулин, заступник міського голови Андрій Москаленко, директор державного підприємства «Львівський лісовий селекційно-насіннєвий центр» Федір Пелиньо. У режимі онлайн до участі в заході долучились також й іноземні співорганізатори проєкту: Михайло Вовчик (Італія) – представник в Італії міжнародної дипломатичної місії з публічної дипломатії, президент Ukraine Lobby & Business Club, підприємець; Вероніка Марчук (Польща) – Президент Міжнародної Амбасади Жінок Підприємниць; Арнур Танбай (Казахстан) – Заступник Посла Казахстану в Україні; Наталія Фіялка(Чорногорія) – Посол України в Чорногорії.

У ході презентації проєкту, ініціаторка «Greening of the Planet» Ганна Крисюк передала Львову естафету від міста Ніжин, даруючи деревце від міського голови Ніжина, яке висадять у Львові. Ганна також додала, щоб Максим Козицький як голова ОДА, який підтримав акцію передав естафету іншим областям.

Голова ГО «Добро.Дій», Еко-Амбасадор проєкту «Озеленення України» Ігор Дулин розповів, що торік у такій акції взяли участь понад 50 тис. людей, які висадили більше 2 млн дерев. Зокрема, на Львівщині висадили більше 212 тис. дерев. А у квітні 2019 року встановили національний рекорд України з висадки дерев за один день.

«Озеленення планети сповільнює глобальне потепління. А ми з вами спільно вже будуємо екомости підіймаємо обізнаність про збереження та збагачення навколишнього середовища серед дітей та молоді. Я дуже радію, що кожного року наша акція на Львівщині набирає все більше обертів, а львів’яни долучаються до доброї справи», – ділиться співорганізатор проєкту у Львівській області Ігор Дулин.

Після офіційної частини, відбувся флешмоб за участі молоді, яким в руки передали дерева в горщику, які між собою через одного передавали цей горщик до місця висадки (від пл. Ринок до пл.Соборної). Так і відбулась висадка першого у Львові дерева в рамках проєкту «Greening of the Planet».

Ну і заключною зустріччю-презентацією було знайомство з партнерами проєкту у Львівській області та нагородження їх Подяками за підтримку минулорічної ініціативи «Озеленення України».

Формати участі в «Greening of the Planet»:

  • Учасник: висадження власного дерева із надсиланням на офіційний сайт фото і геолокації. Стати учасником
  • Співорганізатор: організовує в одній із 100 країн висадження 100 дерев віком від 5 років. Стати співорганізатором
  • Партнер: надає матеріально-технічну допомогу в реалізації проєкту. Стати партнером

Після закінчення Акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться  до висадки 100 000 000 дерев.

Контактна пошта: greeninguaplanet@gmail.com
Ми у соціальних мережах: Facebook Instagram Twitter Telegram Youtube