Озеленення Бериславщини під час 12 гуманітарної місії МШДУ

Озеленення Бериславщини під час 12 гуманітарної місії МШДУ

Учасники 12 гуманітарної місії Міжнародного штабу допомоги українцям відвідали смт Велика Олександрівка Бериславського району Херсонської області разом із народним депутатом України Сергієм Козирем. Оглянули Алею життя, яку нещодавно садили в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet і висадили кілька дерев з місцевими мешканцями.

Місто звільнили від окупантів у жовтні минулого року, тож місцеві мешканці поступово повертаються додому і стараються відновити рідний край після наслідків війни.

Також представники МШДУ обговорили з Сергієм Козирем поточні потреби населеного пункту, можливості надання гуманітарної допомоги Міжнародним штабом допомоги українцям та подальшої співпраці в контексті даного регіону.

Участь в 12 гуманітарній місії МШДУ беруть Ганна Крисюк, Владислав Сенюта, Олексій Полончук, Антон Полончук, Марія Чорна, Дмитро Шульмейстер, Романов Владислав та Володимир Дорощук.

Вони вже відвідали Миколаїв, провели зустріч з головою Херсонської ОВА Олександром Прокудіним в обласному центрі, передали гуманітарну допомогу для мешканців і захисників області та запросили усіх долучатися до наступних висаджень дерев у межах проєкту Greening of the Planet.

Разом до перемоги!