«Озеленення Планети» у Греції

«Озеленення Планети» у Греції

У Греції відбулось висадження алеї миру та перемоги України в місті Катеріні за участі української делегації, яка прибула в Грецію з діловою місією.

До складу делегації входить голова Міжнародного штабу допомоги українцям, президентка Business Woman Club та ініціаторка проєкту Greening of the Planet Ганна Крисюк, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч, партнер МШДУ і представник мережі «Галицька Свіжина» Костянтин Костирко та президентка Асоціації дитячого та молодіжного туризму України Міла Стаучан.

У ході перемовин сторони домовилися про налагодження співпраці між Дрогобичем та Катеріні – містом, яке одне з перших у Греції надало гуманітарну допомогу. Символом початку ціїє співпраці стало спільне висадження дерева Дрогобича на території міської ради Катеріні за участі українців, які прибули в Грецію через війну росії проти України.

Ініціаторка проєкту Greening of the Planet Ганна Крисюк сказала: «Висадження оливкових дерев – це важливий для нас символ миру. Тепер у нас буде ще більше бажання приїжджати до Катеріні, дивитися як ростуть наші оливки. Крім того, є ряд домовленостей про подальшу співпрацю міст-побратимів, у сфері бізнесу та щодо оздоровлення військових та дітей з України. Дякуємо за гостинність міській владі, зокрема міському голові Константиносу Кукодімосу за те, що підтримали нашу ініціативу і тепер у Каталіні буде рости 30 дерев у рамках глобальної екоініціативи «Озеленення планети»».

Пізніше була висаджена алея із оливкових дерев миру на території готелю Orfeas Blue Resort, за участі депутата Греції Себастьяна Ксіонідаса та власників готелю Астеріуса Міціаніса і Софії Баламоті. Посадили 30 дерев, як символ 30 років Незалежності України.

Особливі слова вдячності за допомогу в організації висаджень заступнику міського голови Катеріні Нікосу Катанасу.

У межах глобальної екоінціативи «Озеленення Планети» уже висаджено 32 млн дерев у 141 країні світу. Проєкт продовжується, зараз практично кожного тижня у різних країнах проводяться висадження дерев та організовуться івенти на підтримку України та українців.