Партнери проєкту «Greening of the Planet» висадили власну алею

Партнери проєкту «Greening of the Planet» висадили власну алею

10 квітня по всій території України та у 100 країнах світу прокотилась Акція «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Реалізація даної ініціативи відбувається також і за підтримки екосвідомих компаній, які розуміють всю важливість збереження та відновлення природнього середовища.

Щоб залишити свій екологічний «слід» власники та представники даних компаній висадили партнерську алею.

Національними партнерами «Greening of the Planet» є:

– найбільший закритий клуб перших осіб середнього та великого бізнесу з 2011 року;

– частина CEO Clubs International, мережі із 15 тисячами учасниками в усьому світі;

– територія цілковитої довіри, дружня атмосфера для неформального спілкування та дозвілля;

– спільнота 180 однодумців, які співпрацюють і підтримують одні одних;

– середовище постійного розвитку й обміну досвідом, багато форматів і понад 100 заходів на рік;

– місце кулуарних зустрічей провідних бізнесменів, експертів, мислителів, політиків країни і світу;

– сильне оточення особистостей з високими репутаційними стандартами, цінностями і прагненнями.

 • БФ «Помогатор», який змінює життя українців на краще. Використовуючи для цього чіткість, прозорість та інноваційність сучасного світу, прагнучи підвищити соціальну активність українських підприємців та разом побудувати щасливе майбутнє для людей у нашій країні. Команда фонду займається благодійністю вже понад 6 років. Серед яких здебільшого волонтери, вихідці з ІТ компаній. На даному етапі фонд зосередив свої зусилля на підтримці проєктів соціального підприємництва. БФ «Помогатор» відкритий для співробітництва з підприємцями та ідейними натхненниками, що мають на меті якісні зміни в нашій державі.

 • Ugears – український стартап, заснований у 2014 році. Компанія виготовляє унікальні дерев’яні механічні 3D-конструктори, головоломки та розвиваючі іграшки, які впевнено набирають популярності у всьому світі. Сьогодні механічні моделі доступні у 85 країнах на 5 континентах! Моделі UGEARS здатні рухатися самі завдяки розумному поєднанню шестерней, гумомотору та силі тяжіння, що справляє неабияке враження на дітей і дорослих.
   
 • Business Woman Club – міжнародний закритий жіночий бізнес-клуб, який об’єднує успішних жінок зі сфери бізнесу для консолідації, розвитку та спілкування. У клубі є всі умови для того, щоб кожна учасниця ділилася досвідом, знаннями та енергією для розвитку громади, а також використовувала колективні ресурси клубу для досягнення власних цілей.
   
 • Компанія «Бетон Енерго» –доносить культуру будівництва через використання якісних залізобетонних конструкцій, виготовлених на сучасному Європейському обладнанні, що дозволяє якісно змінювати Україну.

Партнери:

 • «Укр-Китай Коммунікейшин» – компанія, яка вже понад 15 років допомагає українським бізнесменам успішно вести справи з Китаєм, супроводжуючи їх у питаннях логістики, а також у фінансуванні закупівель. «Укр-Китай Коммунікейшин» високо цінує своїх клієнтів і завжди щиро відкрита для допомоги, полегшуючи життя тисячам українців.

 • «ARENA CS» – івент-агенція. З 2004 року ретельно планує та організовує В2В заходи, що досягають мети. Системний підхід дозволяє реалізовувати понад 1500 заходів на рік у категоріях: онлайн та гібридні заходи, бізнес, корпоративні заходи, event для брендів, галузеві конференції.

 • «VECTOR-VS» – провідний український постачальник на електротехнічному ринку України. Компанія заснована більш ніж 15 років тому. За цей період зарекомендувала себе як надійний високопрофесійний бізнес-партнер і постачальник сучасного обладнання європейської якості. «VECTOR-VS» акцентує свою роботу на впровадженні сучасних розробок і технологій, які дозволяють створювати професійні рішення в галузі електроенергетики.

 • «Юнік Трейд Ко» – офіційний імпортер автомобільних запчастин в Україні з 25-річною історією. Займає провідні позиції на ринку України з продажу автозапчастин, автомобільних олив та автохімії. Юнік Трейд є офіційним дистриб’ютором понад 100 всесвітньо відомих брендів, багато з яких є визнаними лідерами з постачання на конвеєри для виробників автомобілів. Асортимент продукції складає понад cто тисяч автокомпонентів. Сумарна площа складських приміщень – 23000 квадратних метрів. Власна служба доставки з автопарком понад 100 автомобілів.

 • «Energy 365» – постачальник енергоресурсів в Україні з повним спектром послуг. Діяльність компанії базується на європейських цінностях, відкритості та експертності, які є основоположними для формування прозорого ринку електроенергії та газу. Сьогодні енергетика є відправною точкою для розвитку усіх напрямків економіки, і як результат, світлого майбутнього країни. Цінності та дії «Енерджі 365» підтверджуються реальними фактами. Це перша компанія в Україні, що отримала ліцензію постачання послуг комерційного обліку і здобула 2-е місце у рейтингу постачальників електроенергії «Прозорість енергетичного сектору» 2020 року.

 • «FіnStreаm»  компанія, що входить до групи компаній FGK Financial Group, яка понад 20 років успішно працює на фінансовому ринку України. Компанія FinStraem надає індивідуальні фінансові рішення для бізнесу сегменту МСБ, що потребує фінансування, також співпрацює з існуючим бізнесом, з вітчизняними та міжнародними компаніями, фондами, установами і фізичними особами з тимчасово вільними коштами, що мають потреби та бажання їх розміщувати для отримання прибутку. Наша головна ціль – розвиток малого та середнього бізнесу в Україні, розвиток певних сегментів фінансового ринку та галузей економіки України.

 • «EVA LAB»– це виробництво меблів для приватних і корпоративних об’єктів вищого рівня складності. Історія успіху унікальної дизайнерської лабораторії починається з 1947 року. Меблева компанія відкрита до співробітництва та забезпечує повний процес виробництва — від втілення ідей в ескізах до матеріальної реалізації.

 • MOZGI GROUP– група компаній, що пов’язані спільними цінностями, креативністю та прагненням створювати. Ми об’єдналися навколо MOZGI Entertainment, одного з найуспішніших продюсерських центрів України. І 2018 року стали частиною рекламно-комунікаційного ринку України, зосередивши навколо себе шість компаній: Entertainment, Production, Studio, Shop, Event та Ideas. Тепер ми створюємо інтегровані рекламні кампанії, організовуємо івенти, знімаємо відео різних форматів, працюємо зі звукозаписом і продюсуємо українських зірок. Якого масштабу не був би проект, коли ми працюємо разом, виходить щось грандіозне.
 • Журнал «BusinessWoman» – видання, яке презентує успішних українських жінок та їх діяльність в Україні і світі, формує позитивний імідж України у світі. Це єдине акредитоване українське видання в Європарламенті м. Брюссель (Бельгія). З 2017 року Журнал є організатором щорічного Міжнародного бізнес-форуму «Business Woman» та є ініціатором створення міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». Журнал має 11 іноземних представництв в 11 країнах світу.
 • «Світове Українство» – незалежний інформаційний ресурс про Україну та українців у світі. Видання цитоване провідними ЗМІ в Україні. Висвітлює головні українські новини та події з життя української діаспори у світі.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Щоб стати учасником Акції «1 млн дерев за 1 день у 100 країнах світу» потрібно:

 • Протягом 10 квітня висадити власне дерево, згідно визначених стандартів та норм вашого регіону.
 • Зробити фото з афішою проєкту.
 • Зареєструвати власне висадження дерева на сайті проєкту. Згодом Ваше фото з висадженим деревом з’явиться на нашій інтерактивній карті.
 • Популяризувати тему Озеленення планети та доглядати за висадженим деревом.

Після закінчення Акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться до висадки 100 000 000 дерев.

Наш слоган: Відновлюємо екосистему Планети. Об’єднуємо людей Землі!

Також будемо раді побачити ваші фото та відео з висадження в соціальних мережах під хештегом #Greening_of_the_Planet #ОзелененняУкраїни #ОзелененняПланети

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.