Партнерська алея лип на честь захисників і захисниць України

Партнерська алея лип на честь захисників і захисниць України

У КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» відбулось офіційне відкриття лікарняних палат для захисників та захисниць України у рамках проєкту «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України».

Після відкриття частини реабілітаційного відділення учасники події висадили на території госпіталю партнерську алею лип в честь захисників і захисниць України у межах глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

Подія відбулася в рамках проєкту «Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України», ініційованого головою Львівської ОДА Максимом Козицьким та головою Міжнародного штабу допомоги українцям Ганною Крисюк.

Проєкт має на меті відновлення 10-ти тематичних палат з муралами та мотиваційними цитатами, адміністративної частини реабілітаційних комплексів, ординаторських, лікарських, санвузлів та коридорів. Разом із закупівлею інвентаря, технічного оснащення, побутової техніки, холодильників, телевізорів, засобів гігієни, постільної білизни, книг та ін..

Серед запрошених гостей на відкриття частини реабілітаційного відділення для захисників і захисниць України були: Максим Козицький – голова Львівської ОВА; Ганна Крисюк – президентка Business Woman Club; Тетяна Чубак – Почесний консул Угорської Республіки в Тернополі; Костянтин Костирко – власник компанії “Мʼясо ТОП”; Віктор і Ольга Чех – власники компанії “Sombra”, представниці «Business Woman Club» та інші донори й партнери.

Відновлення реабілітаційного відділення для захисників та захисниць України» реалізовується за фінансової та організаційної підтримки ТМ «Степанків», бізнес-клубу «Business Woman Club», компанії «Sombra», журналу «Business Woman», ГО «ДоброДій», БФ «Greening of the Planet», Почесного консула Угорщини в м. Тернопіль – Тетяни Чубак, Олександра Тіщенка, головного військкома Львівщини й підприємців: Назарія Степанківа, Костянтина Костирка, Олександра Тіщенка, Оксани Шоорлемер. У тісній співпраці з генеральним директором КНП ЛОР «Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» Максимом Прикупенко.