Перше висаджене дерево в Німеччині в цьому році в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети»

Перше висаджене дерево в Німеччині в цьому році в рамках глобальної екоініціативи «Озеленення Планети»

У нас був повністю розпланований березень: старт висаджень дерев по всьому світу, нагородження еко амбасадорів, підготовка до масштабної Акції в жовтны, презентація книги «Озеленення Планети 2021». Але ці плани змінило підле вторгення росії на нашу землю.

Наші плани не зруйновані. Ми обовʼязково висадимо стільки дерев, скільки планували і навіть більше, відбудуємо нашу Україну, відновимо екосистему планети. У цьому нам допоможуть партнери і наші друзі в різних країнах, як і зараз активно допомагають подолати ворога.

Від початку війни багато озеленювачів стали волонтерами Міжнародного штабу допомоги українцям і вже цілий місяць допомагають, не шкодуючи ні сил, ні ресурсів.

Сьогодні у місті Шверін (Німеччина) на території готелю «Best Western Frankenhorst Schwerin» висадили символічне дерево миру на честь наших захисників і захисниць, що боронять Україну. 

У висадженні взяли участь організаторка екоініціативи «Озеленення Планети» Ганна Крисюк, власник аптек «Löwenapotheken» Вюсеке Ганс-Юрген, власниця готелю «Best Western Frankenhorst Schwerin» Шарлота Штеффенс і керівниця групи гуманітарної допомоги МШДУ Анна Любима.

Щиро дякуємо за ініціативу та допомогу в організації висадження Оксані Шоорлеммер, яка є співорганізаторкою проєкту «Greening of the Planet» у Німеччині, а тепер ще й координаторка Міжнародного штабу допомоги українцям.

Разом ми переможемо! Все буде Україна!