Перше висадження дерев у 2022 році відбулося в Танзанії

Перше висадження дерев у 2022 році відбулося в Танзанії

22 та 24 січня у рамках проєкту Greening of the Planet на острові Занзібар, що у Танзанії, організували перші висадження дерев у цьому році. Це 141 країна учасниця глобальної екоініціативи.

Організаторка проєкту Greening of the Planet Ганна Крисюк разом із топ-менеджментом готелю DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar- Nungwi висадили пальми у знаковий день — День Соборності України. Також пані Ганна представила співорганізаторку Greening of the Planet в Танзанії Анну Віре.

Ганна Книсюк сказала: «Дорогі озеленювачі, сьогодні, у цей особливий для України день, ми розпочинаємо новий сезон Озеленення у 141 країні проєкту. Відтепер у чарівному Занзібарі ростимуть три наші пальми, а незабаром посадимо ще кілька дерев у місцевій школі. Відвідуйте їх при нагоді, садіть дерева, долучайтеся до #ОзелененняПланети, любіть і доглядайте свої дерева. Об’єднуємо людей Землі, відновлюємо екосистему планети».

Друге висадження відбулося в місцевій школі Нунгві. Учні початкових і середніх класів долучилися до висадки магових дерев на території своєї школи разом із Ганною Крисюк, співорганізаторкою та партнерами проєкту в Танзанії.

Діти дуже активно долучились до висадження і пообіцяли доглядати за всіма деревцями, а ще писали мрії на листочках і разом із грошима кидали в лунки перед висадженням.

Пані Ганна розповіла про проєкт, важливість висадження дерев і догляду за ними. Також домовилась про подальшу співпрацю та висадження скверу #ОзелененняПланети в Танзанії уже цієї осені.

Дякуємо Анні Віре, Мері Мукамі та готелю DoubleTree Resort by Hilton Zanzibar- Nungwi за підтримку проєкту та допомогу в організації висадження.

До відома, у попередньому році у рамках проєкту Greening of the Planet було висаджено понад 19 млн дерев. Участь взяли близько 5 млн людей.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук.