Представництво України при ЄС долучилось до Акції з озеленення планети

Представництво України при ЄС долучилось до Акції з озеленення планети

10 квітня 2021 року дипломати Представництва України при ЄС висадили у внутрішньому дворику дипустанови три саджанці калини у рамках проєкту “Greening of the Planet”.

“Участь в екологічному проєкті “Озеленення планети” – це наш персональний внесок в збереження довкілля, біорозмаїття та чисте повітря. Представництво України при ЄС приєдналось до проєкту особливо символічно, висадивши саджанці калини. Але наш внесок на цьому не обмежується. Наразі одним з пріоритетів ЄС є реалізація Європейського зеленого курсу та перетворення Європи на перший у світі кліматично нейтральний континент до 2050 року. Це комплексний та складний процес. То ж ми активно працюємо з європейськими партнерами над залученням України до нових ініціатив та трансформацій оновленої “зеленої” Європи”, – ділиться Представник України при ЄС Микола Точицький.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.