Презентовано книгу «Озеленення України»

Презентовано книгу «Озеленення України»

Днями у Києві пройшла презентація книги екологічного проєкту «Озеленення України». Участь у заході взяли ініціатори, організаційний комітет, обласні співорганізатори та координатори проєкту.

Проєкт «Озеленення України» став одним із яскравих прикладів об’єднання людей задля збереження природи своєї країни, а також дав імпульс до подібних ініціатив в різних куточках нашої планети.

За роки Незалежності – це перший екопроєкт в Україні, який зумів масово об’єднати навколо ідей збереження та відновлення екосистеми країни владу, бізнес та громадський сектор. 

У книзі «Озеленення України» розповідається про поточні цілі та завдання, знайомство з великою командою організаторів, волонтерів та партнерів, а також про екоактивності за весь час реалізації проєкту. Особливу увагу та місце в цьому виданні відведено реалізації головної ініціативи проєкту «Озеленення України» – Всеукраїнській акції з висадження дерев «1 000 000 дерев за 24 години». А для того, щоб про проєкт міг дізнатись весь світ – всі матеріали в книзі дублюються мовою міжнародного спілкування – англійською. 

Видання розраховане на широке коло читачів. 

«Дана книга – це маленьке резюме. Це колекція тих позитивних моментів, які сталися. І книга – це те, що може надихати рухатися далі. Всі великі ініціативи – тривають довго, як і наш «Greening of the Planet». А далі, якщо ми всі разом, об’єднавши зусилля, зможемо залучити до нього хоча б 100 млн людей на планеті – це буде серйозним кроком. Сила проєкту якраз в об’єднанні людей, в командній справі. І саме цей компонент ми візьмемо для того, щоб зробити щосьдійсно планетарне та масштабне», – ділиться Сергій Гайдайчук, ініціатор «Озеленення України». 

Ініціатори видання: Ганна Крисюк, Сергій Гайдайчук.

Фотоматеріали: архів всеукраїнського проєкту «Озеленення України».

Текст, упорядкування ілюстративного матеріалу: Юлія Бичай, Тетяна Розвадовська, Надія Чистяк. 

Переклад: Діана Горбатюк. 

Дизайн і макетування: Станіслав Бичай. 

Ініціатива реалізації проєкту «Озеленення України» належить президенту «CEO Club Ukraine» Сергію Гайдайчуку та генеральному директору Книги рекордів України Ганні Крисюк за підтримки Романа Абрамовського, Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.