Проєкт «Greening of the Planet»: організатори запрошують долучитись до еко-ініціативи

Проєкт «Greening of the Planet»: організатори запрошують долучитись до еко-ініціативи

20 березня 2021 року у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Організатором даного проєкту є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club».

Минулого 2020 року, 17 жовтня увійшло в історію України, як день створення першої колективної історії успіху українців. Це день, в який всі області, понад 50 тисяч українців змогли об’єднатись заради збереження екосистеми країни та висадити понад 2 млн дерев за одну добу і цим самим встановити рекорд України.

А вже поточного 2021 року, враховуючи екологічну ситуацію у світі, організатори вирішили долучити до озеленення й інші країни, а це понад 100 іноземних держав.

«Все в природі – це коловорот взаємної співпраці. Ми живемо у світі технологій, які зробили наш темп життя неймовірно швидким, і змушують нас постійно поспішати, не оглядаючись навколо. Відомо, що клімат у світі незворотно змінюється, і з кожним роком температура в деяких куточках Землі досягає аномальних позначок. Наше комфортне життя залежить від кисню, яке є нашим повітрям. «Легенями» планети є дерева. Тільки від нас залежить, яким буде дім, в якому житимуть наші діти і як ми зможемо пом’якшити наслідки для майбутніх поколінь», – ділиться Ганна Крисюк.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

«Одна людина ніколи не зможе того, чого в співпраці досягнуть десятки, тисячі, мільйони. Наша ініціатива з висадження дерев саме про об’єднання. Вирубка лісів, експлуатація морів і ґрунтів, забруднення повітря і води – усі ці фактори підштовхують наш світ до екологічної катастрофи. А об’єднавшись, люди можуть створювати чудеса, відновлювати екосистему, будувати гідне майбутнє для своїх дітей. Нашою місією є висадити 100 млн дерев по всій планеті протягом трьох років, але нашим ще більшим досягненням буде, якщо у рамках «Greening of the Planet» ми зможемо об’єднати 100 млн осіб різних верств населення. Давайте допоможемо нашій Планеті! Допоможемо їй разом!», – закликає долучитись до проєкту Сергій Гайдайчук.

Формати участі:

  • Учасник: висадження власного дерева із надсиланням на офіційний сайт фото і геолокації. Стати учасником
  • Співорганізатор: організовує в одній із 100 країн висадження 100 дерев віком від 5 років. Стати співорганізатором
  • Партнер: надає матеріально-технічну допомогу в реалізації проєкту. Стати партнером

Після закінчення Акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться  до висадки 100 000 000 дерев.

Контактна пошта: info@greeningplanet.org press@greeningplanet.org
Ми у соціальних мережах: Facebook Instagram Twitter Telegram Youtube