Рівненщина долучається до «Greening of the Planet»

Рівненщина долучається до «Greening of the Planet»

У Рівному презентували глобальний екологічний проєкт «Greening of the Planet», організатором якого є БФ «Озеленення України».

Головна мета – привернути увагу до проблеми відновлення екосистеми планети, а разом з тим сформувати позитивний імідж України у світі.

Презентувала проєкт рівнянам голова БФ «Озеленення України» Ганна Крисюк.

Під час зустрічі Ганни з головою ОДА Віталієм Ковалем, він заявив: «Рівненщина – екологічно свідома область, тому ми з радістю прийняли естафету та долучилися до міжнародного проєкту. Минулого року наш регіон показав гарні результати в рамках ініціативи «Озеленення України». Спільними зусиллями ми висадили понад 200 тисяч молодих саджанців дерев у парках, лісах та скверах. Однак, не зупиняємось на досягнутому! Переконаний, з таких важливих ініціатив і починається колективна історія успіху».

Участь в зустрічі також взяли представниці організаційного комітету «Greening of the Planet» Анна Коршунова та Ілона Бовенс, співорганізаторка ініціативи у Рівненській області Ірина Теслюк та керівник Лісового управління в області.

У рамках старту співпраці всі учасники, які взяли участь в презентації проєкту, висадили 2 саджанці калини біля будівлі Рівненської обласної державної адміністрації.

А далі делегація вирушила презентувати «Greening of the Planet» також і міському голові Олександру Третяку та секретарю міськради Віктору Шакирзяну. Закріплено співпрацю традиційним висадженням дерев.