Рівненщина приєдналася до глобальної ініціативи «Озеленення планети»

Рівненщина приєдналася до глобальної ініціативи «Озеленення планети»

На Рівненщині у рамках озеленення планети згуртувалися всі: влада, бізнес, громада. Власне, саме тому вдалось показати результат, який перевершив всі очікування.

По області, спільно з лісівниками, було висаджено 293 018 дерев! І висадки не припиняються й досі! Люди щасливі та дякують за таку ініціативу і можливість внести свій вклад до колективної історії успіху людей у всьому світі!

Локації, на яких висаджували дерева: парк Шевченка, парк Хімік, «городище Оствиця», ЖК «На Щасливому», усі ОТГ, великі міста і маленькі села.

“Люди просто неймовірні, такої активності ми навіть не очікували. Підключилися усі, влада сприяла, бізнес фінансував, люди висаджували, дітки раділи. 10 квітня було прекрасним все! І це тільки початок нашої спільної великої історії успіху!”, – ділиться Ірина Теслюк, член наглядової ради ПАТ «Рівненський народний клуб Верес», співорганізаторка проєкту “Greening of the Planet”.

Координатор проєкту Катерина Євушко додала: “Ми живемо у віці бурхливого технічного прогресу. На даний час екологія – це спосіб життя і мислення кожної людини. Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати! Саме на це спрямований світлий проєкт “Greening of the Planet”. Рада бути частинкою нової епохи свідомих людей”.

Партнерами проєкту у Рівненській області виступили: завод Verallia, AutoPlus, Inter-Beton, Рівненська оселя, Ecofriendly, Ukrteplo, Neolit.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.