У Болгарії на прикладі «Greening of the Planet» дітям прививають любов про природи

У Болгарії на прикладі «Greening of the Planet» дітям прививають любов про природи

Посольство України в Республіці Болгарія взяло участь у глобальному екологічному проєкті «Озеленення планети». До ініціативи долучилися Посол В.Москаленко, Голова Спілки українських організацій в Болгарії О.Коцева, дітки Українського клубу в м. Софія та співробітники Посольства.

Учасники заходу поділяють мету проєкту – привернення уваги до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. У рамках акції учасники зробили свій скромний внесок у відновлення екосистеми землі та збереження довкілля – висадили дерева на території дипломатичної установи. Оскільки у заході брали участь маленькі українці та україночки, значна увага приділялася вихованню у дітей шанобливого ставлення до природи. Учасники ініціативи наголосили, що надзвичайно важливо цінувати та берегти зелений скарб нашої планети. Кожен вклав частинку своєї праці і душі у спільну справу на благо всього світу.

“Глобальна зміна клімату – одна з найгостріших екологічних проблем сьогодення.  Для того, щоб зупинити це явище та відновити екосистему ми вже зараз маємо діяти активно. Екологічна свідомість та бажання покращити екологічну ситуацію в світі дуже важливі, адже ми допомагаємо не тільки природі, а й собі. Дерева очищають повітря, допомагають боротися зі змінами клімату, а також сприяють біорізноманіттю. Кожне дерево – це вклад у майбутнє наших дітей та нашої планети. Щиро раді долучитися до проєкту «Озеленення планети». Турбуймося про екологічне майбутнє”, – ділиться Аліна Белікова, третій секретар Посольства України в Республіці Болгарія та співорганізатор проєкту у Болгарії.

Завдяки злагодженій роботі на території Посольства України в Болгарії було висаджено 7 дерев –  5 фруктових та 2 хвойних. Участь в ініціативі стала знаком турботи про екологію та довкілля.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Сергій Гайдайчук – президент найбільшого ділового клубу, який об’єднує лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine» та Ганна Крисюк – президент міжнародного жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club». За підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства закордонних справ України, Державного агентства лісових ресурсів України.