У Боярці також висаджуватимуть дерева у рамках «Greening of the Planet»

У Боярці також висаджуватимуть дерева у рамках «Greening of the Planet»

Сьогодні, 2 квітня у м.Боярці, Київської області, відбулась презентація глобального екопроєкту «Greening of the Planet».

Презентувала проєкт місцевій владі та громадськості, ініціаторка проєкту, голова БФ «Озеленення України» Ганна Крисюк.

У ході зустрічі відбулось підписання Меморандуму про співпрацю у рамках «Greening of the Planet» з міською владою м.Боярка, в особі голови ОТГ Олександра Зарубіна та БФ «Озеленення України», в особі голови Ганни Крисюк.

Серед запрошених гостей були присутніми: Олексій Лисяний, Директор компанії «Ugears»; Тетяна Кочкова, Заступник міського голови з соціальних питань; Гарик Каранлгцян, Співорганізатор проєкту «Озеленення планети» в Київській області; Олександр Іванцов, Начальник відділу лісового господарства; Ольга Глушень, Керівник департаменту з управління персоналом; Тетяна Кононюк, Директор компанії «Камелія-Нова», Дмитро Кулібанін, співорганізатор «Озеленення планети» у Сумській області.

У режимі онлайн-включення до події долучились іноземні співорганізатори проєкту: Надія Яшан – директор Представництва журналу «Business Woman» в Канаді та Олеся Петровна – директор зарубіжного представництва журналу «Business Woman» у Молдові.

Варто також відмітити й те, що минулого року у Боярці в рамках Акції «1 млн дерев за 1 день» висадили 100 тисяч дерев. І цьогоріч, 10 квітня, дотримуючись всіх карантинних норм, місто долучиться до озеленення планети.