У Львові висадили сад здоров’я

У Львові висадили сад здоров’я

У рамках глобальної екоініціативи «Озелення Планети» співорганізатори проєкту на Львівщині висадили сад здоров’я на території лікарні швидкої допомоги.

Для цього висадження об’єднали зусилля бізнесу, влади, громади та представників ЗМІ.

Акцію організували ГО «Добро.Дій» та Львівська міська рада, за підтрики Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

З вітальним словом у прямому ефірі виступили ініціаторка глобальної екоініціативи Greening of the Planet Ганна Крисюк, пані Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, міський голова Львова Андрій Садовий, керівник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, співорганізатор проєкту Greening of the Planet у Львівській області Ігор Дулин, радниця міського голови Львова Ірина Оршак і головий лікар комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Олег Самчук.

Також участь у висадженні саду здоров’я взяли депутати міської ради та жителі мікрорайону.

Висадили понад 1300 дерев і передали естафету іншим областям садити подібні сади на знак шани і поваги до природи, відновлення екоситеми Землі та об’єднання людей Планети.

Також запросили всіх долучатися до Акції «Висадження дерев 1 млн людей за 1 добу», яка відбудеться 30 жовтня. Заповніть анкету, щоб приєднатися до Акції.

Більше про висадження на Львівщині читайте тут.

«Дякую Ігору Дулину за організацію цієї висадки. Ми хочемо, щоб в кожній області були такі сади, парки й алеї здоров’я, які не тільки відновлюють екосистему Землі та об’єднують людей Планети, але й відновлюють енергетичний баланс і сворюють психоемоційну красу для всіх», – ділиться Ганна Крисюк.

Довідково.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, НЦП Slots City Foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «BusinessWoman», «Українська правда», «Світове Українство», ІП Viva!, «Власть Денег».