У Міжнародний день щастя в Сумах започаткували парк “Щастя”

У Міжнародний день щастя в Сумах започаткували парк “Щастя”

20 березня у Міжнародний день щастя у місті Суми започатковано Перший Міжнародний парк «Щастя» біля озера Чеха.

У рамках екологічного проєкту “Greening of the Planet” розпочато озеленення парку та висаджено перші 5 дерев. Паралельно висадження перших дерев відбулось і у місті Шостка.

Озеленення нового парку відбулось за участі представників Сумської обласної та місцевої адміністрації, представників великого та малого бізнесу, а також місцевих жителів.

“Під час висадки дерев на прямому зв’язку з різними країнами ми обмінялися теплими словами, враженнями та привітали одне одного зі святом Щастя. У прямому ефірі були присутні: Туніс, Австралія, Сінгапур, В’єтнам, Молдова, Туреччина, Таджикистан, Узбекистан, Кувейт, Словаччина. Окрему подяку та привітання у цей день висловлюємо ініціаторам проєкту «Greening of the Planet» Сергію Гайдайчуку та Ганні Крисюк. Дякуємо, що прийняли участь в озелененні парку в цей чудовий день”, – ділиться співорганізатор проєкту у Сумській області Дмитро Кулібабін.

Генеральні партнери у Сумській області :AMBER WOOD GROUPЕнергомаш – ЕМА, Елена Дяговец, Галина Кожедубова, Ефрем Лазарев, Олег Резник, Юлія Терещенко, Alex Olhovski.

Партнери: Сумська Обласна Державна Адміністрація, Сумська міська рада, Сумське обласне управління лісового та мисливського господарства, СНАУ (бывш. СГАУ, СДАУ), Сумський державний університет ӏ СумДУ ӏ Sumy State University ӏ Sumdu, Телекомпанія СТС, Цукр, 0542.ua – сайт міста Суми, Андрей Броварник, Центр сучасної естетичної медицини Vist, Спорт клуб Iron House, Сергей Тиссо.

Вже 10 квітня у рамках всесвітньої акції «Greening of the Planet» відбудеться масштабне озеленення парку та усього світу.