У Пущі-Водиці пересадили дуби, які не прижилися після весняної Акції Greening of the Planet

У Пущі-Водиці пересадили дуби, які не прижилися після весняної Акції Greening of the Planet

Ми висаджуємо дерева і піклуємось про догляд за ними. Але, на жаль, не всі з них приживаються з різних причин. Так сталося, що в селищі Пуща-Водиця деякі висаджені весною дерева не прижились, тому сьогодні їх пересадили.

Участь у висадці взяли ініціаторка проєкту Ганна Крисюк, пані Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, голова експертної ради Greening of the Planet Ліліана Дмитрієва, співорганізатори проєкту Дмитро Лубінець, Яніна Лубінець, Гарик Каранлгцян та представники КО “Київзеленбуд”.

Ганна Крисюк подякувала всім, хто долучився до пересадження дубів, закликала ретельно доглядати за всіма висадженими деревами та запросила до участі в Акції “Висадження дерев 1 млн людей за 1 добу”, яка відбудеться 30 жовтня.

Ліліана Дмитрієва прокоментувала: “Висаджуйте дерева, озеленюйте нашу планету, але пам’ятайте, що кожне висаджене дерево потребує правильного догляду. Їх потрібно вчасно поливати і підживлювати, особливо в перший рік після висадки”.

Дмитро Лубінець подякував за організацію ініціативи: “Дуже приємно долучитися до такого важливого проєкту, бо він не тільки допомагає відновити екосистему Землі, а й популяризує правильні цінності та об’єднує людей”.

Пані Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич закликала: “Приєднуйтеся до висадження дерев, ставайте частиною великої спільної справи і піклуйтеся про свої дерева. Так ми зможемо зробити наше майбутнє кращим”.

Щоб стати учасником Акції “Висадження дерев 1 млн людей за 1 добу”, заповніть анкету за посиланням: https://greeningplanet.org/participant/

Довідково.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «BusinessWoman», «Українська правда», «Світове Українство».

#Озелененняпланети #1мільйонлюдей #обєднаннялюдей #GreeningofthePlanet #озелененняУкраїни