У Сумах презентовано екологічний проєкт «Greening of the Planet»

У Сумах презентовано екологічний проєкт «Greening of the Planet»

У Сумах відбулась перша офіційна презентація глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet», організатором якого є БФ «Озеленення України». Засновником даного Фонду є президент найбільшого в Україні ділового клубу «CEO Club Ukraine» – Сергій Гайдайчук, а головою – президент міжнародного закритого жіночого бізнес-клубу «Business Woman Club» – Ганна Крисюк.

У рамках проєкту «Greening of the Planet» 20 березня 2021 року у 100 країнах світу планується висадження 1 000 000 дерев за одну добу.

Проєкт у Сумах презентувала Ганна Крисюк разом з обласним співорганізатором – Дмитром Кулібабіним.

З самого ранку «Greening of the Planet» презентовано голові Сумської ОДА – Василю Хомі, який з радістю підтримав ініціативу та звернув увагу та потрібності схожих проєктів, які відіграють важливу роль у побудові екологічно чистого майбутнього.

Зацікавив екологічний проєкт і двох іноземних Послів, з якими відбулась ділова зустріч: Надзвичайного і Повноважного Посла Словацької Республіки в Україні Марека Шафін та Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Радека Матула, які також долучаться до висадки дерев 20 березня.

Пізніше відбулась офіційна презентація «Greening of the Planet» за участі Радника голови обласної державної адміністрації Сергія Пороскуна, Першого заступника сумського міського голови Михайла Бондаренка, Начальника відділу лісового господарства Анатолія Омельченко, а також голів ОТГ, представників ЗМІ та студентів. Під час заходу попередньо запланували у місті висадити парк щастя, а органи місцевого самоврядування запропонували дуже цікаві та креативні пропозиції щодо популяризації проєкту після висадки дерев 20 березня.

«Суми долучають до даної екологічної ініціативи, оскільки всі ми розуміємо, що в останні десятиліття посилився негативний вплив на навколишнє середовище і, зокрема, на зелені насадження. Проблема зелених масивів (міських парків, лісів, садів, луків) – одна з найважливіших екологічних проблем у містах. А рослинність забезпечує комфортність наших умов проживання, регулює (в певних межах) газовий склад повітря і ступінь його забрудненості, кліматичні характеристики міських територій, знижує вплив шумового фактора і є джерелом естетичного відпочинку людей», – ділиться обласний співорганізатор Дмитро Кулібабіним.

Далі по програмі відбулась презентація «Greening of the Planet» власницям місцевого бізнесу, до спілкування з якими у режимі онлайн долучилась Надзвичайний і Повноважний Посол Куби в Україні  Натача Діас Агілера. Під час зустрічі вдалось обговорити безліч жіночих ініціатив і навіть запланувати проведення жіночого форуму.

«Кожного разу, коли нашу ініціативу з висадження дерев підтримують інші, – розуміємо, що ми на правильному шляху. І саме це додає нам сил та натхнення на нові цікаві ідеї, заходи та ініціативи. Дякую Сумській обласній адміністрації, міській раді, ВНЗ, іноземним Посольствам та всім співорганізаторам і партнерам за підтримку «Greening of the Planet». Дякую всім, кому небайдуже природнє середовище, в якому ми живемо і житимуть наші діти. Історію не пише одна людина, її пише народ!», – ділиться Ганна Крисюк.

Ціллю проєкту «Greening of the Planet» є привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми планети. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всьому світу.

Формати участі:

  • Учасник: висадження власного дерева із надсиланням на офіційний сайт фото і геолокації. Стати учасником
  • Співорганізатор: організовує в одній із 100 країн висадження 100 дерев віком від 5 років. Стати співорганізатором
  • Партнер: надає матеріально-технічну допомогу в реалізації проєкту. Стати партнером

Після закінчення Акції всі висаджені дерева будуть розміщені на геолокаційній карті проєкту і добавлятимуться  до висадки 100 000 000 дерев.

Контактна пошта: greeninguaplanet@gmail.com
Ми у соціальних мережах: Facebook Instagram Twitter Telegram Youtube