Як озеленювачі допомагають під час війни

Як озеленювачі допомагають під час війни

Тільки нещодавно ми з вами висаджували дерева у рамках нашого глобального еко проєкту задля збереження екосистеми Планети, але вже сьогодні перед нами новий виклик – війна в нашій рідній неньці Україні. 

Задля допомоги українцям, які постраждали від вторгнення Росії в Україну був відкритий Міжнародний штаб допомоги українцям (МШДУ). Головою та ініціатором створення Штабу стала Ганна Крисюк.

АТ «УкрГазВидобування» під керівництвом генеральної директорки Олени Кобець вже переформатувало цільове призначення благодійної допомоги. З висадження дерев на підтримку діяльності Штабу та його масштабування. 

Штаб створений для швидкого реагування та допомоги українцям у 3 напрямках: 

1. Інформаційне висвітлення про реалії війни в Україні, взаємодія з міжнародними ЗМІ.

2. Консультаційна та організаційна допомога з логістикою, поселенням та побутом для біженців.

3. Організація гуманітарної допомоги медикам, військовим, біженцям з усього світу в Україну та за кордоном.

Сьогодні МШДУ налічує 8 груп, що працюють у вищезазначених напрямках: Інформаційно-комунікаційна, Логістика й трансфер, Гуманітарна допомога біженцям і військовим, Робота з біженцями, Психологічна допомога, Юридична підтримка, Повернення українців додому, Розбудова України (робота 2-х останніх груп буде запущена після зупинення війни).  

Усі ресурси МШДУ сфокусовані на перемозі, підтримці громадян та поширенні важливих для України повідомлень🇺🇦

Всі небайдужі можуть долучитися до діяльності Штабу в ролі волонтерів, або допомогти фонду фінансово. Всі отримані кошти підуть на гуманітарну допомогу військовим та тим, хто постраждав від війни.

Банківські реквізити:

UA863003460000026006096237201 у АТ «АЛЬФА-БАНК»