1 пожежний автомобіль = 10 дерев

1 пожежний автомобіль = 10 дерев

Стартував спільний проєкт БФ «Озеленення України та Асоціації українців у Люксембурзі «LUkraine» за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям під назвою «100 пожежних автомобілів для України».

Основною метою проєкту є організація закупівлі та доставки 100 пожежних авто для порятунку життя людей, природи та лісових масивів у співпраці з ДСНС України, військовими адміністраціями й Державним агентством лісових ресурсів. 

Екологічною традицією під час передачі авто стала висадка 10-ти дерев задля відновлення екосистеми України та Планети загалом. 

Перша пожежна машина від Асоціації LUkraine уже передана учасниками 6-ї гуманітарної місії МШДУ для потреб ГУ ДСНС у Донецькій області. 

А сьогодні учасники гуманітарної місії висадили яблуні в честь першого автомобіля на території Дружківського відділу поліції. 

До висадження долучилися Ганна Крисюк – ініціатор проєкту «100 пожежних автомобілів для України», голова МШДУ, Костянтин Костирко – власник компанії «М’ясоТоп», Яна Коньок – координатор проєктної діяльності МШДУ, Орест Бас – волонтер МШДУ, Олександр Меєрс – координатор МШДУ в Дніпропетровській області, Дмитро Шульмейстер та Кирило Новіков – представники ЛОК.

По завершенні проекту БФ «Озеленення України» організує висадження парку із 100 дерев у честь всіх донорів, які долучаться до проєкту.