Про проєкт – “Озеленення Планети”

Відновлюємо екосистему планети.

10 квітня 2021 року, організаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» буде реалізована акція, в якій  висадять 5-10-річні дерева за одну добу у 100 країнах, а також ряд активностей, що сприятимуть побудові та консолідації ціннісно-екологічного фундаменту суспільства.

Відтворити відео

Ініціатори проєкту “Озеленення Планети”

Сергій Гайдайчук

Президент CEO Club Ukraine, співзасновник Young Business Club, засновник БФ «Озеленення України».

Ганна Крисюк

Голова БФ “Озеленення України”, Президент Business Woman Club, власниця міжнародного глянцю Business Woman, генеральний директор Книги рекордів України, голова БФ «Озеленення України».

Ціль проєкту “Озеленення Планети”

Привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Завдання проєкту “Озеленення Планети”

Висадити 1 млн. дерев за 1 день у 100 країнах світу. Провести загальнодержавну та міжнародну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети.

Сприяти протягом року у висадженні парків та алей. Консолідувати екосвідоме суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію об’єднання людей по всьому світу, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Місія проєкту “Озеленення Планети”

Висадити 100 000 000 дерев по всій планеті. Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети.

Змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.