Про проєкт – “Озеленення Планети”

Відновлюємо екосистему планети.

30 жовтня 2021 року, організаторами, партнерами, співорганізаторами та учасниками проєкту «Озеленення Планети» буде реалізована акція: «Висадження дерев одним мільйоном людей за одну добу», що сприятиме зміні філософії мислення людей, відновленні екосистеми Землі та об’єднанні людей Планети, а також побудові та консолідації ціннісно-екологічного фундаменту суспільства.

Відтворити відео

Ініціатори проєкту “Озеленення Планети”

Сергій Гайдайчук

Президент CEO Club Ukraine, співзасновник Young Business Club, засновник БФ «Озеленення України».

Ганна Крисюк

Засновниця і голова БФ “Озеленення України”, Президент Business Woman Club, власниця міжнародного глянцю Business Woman, генеральний директор Книги рекордів України.

Ціль проєкту “Озеленення Планети”

Привернути увагу до проблем глобального потепління та відновлення екосистеми землі. Сформувати позитивний імідж України у світі через колективну історію успіху та об’єднання людей по всій планеті.

Завдання проєкту “Озеленення Планети”

Об’єднати 1 млн. людей за добу довкола теми висадження дерев. Провести загальнодержавну та міжнародну інформаційну кампанію по висадженню дерев та популяризувати тему озеленення планети.

Сприяти протягом року у висадженні парків та алей. Консолідувати екосвідоме суспільство, об’єднавши бізнес, владу, громадськість і ЗМІ довкола природоохоронної, екологічної тематики та сформувати колективну історію об’єднання людей по всьому світу, щоб врятувати планету від глобального потепління.

Місія проєкту “Озеленення Планети”

Відновити екосистему Землі. Об’єднати людей планети. У кількості – 100 млн дерев та 100 млн людей до 2023 року. 

Змінити екосвідомість людей у всьому світі до шанобливого ставлення до природи.