Greening of the Planet триває: нове висадження в Стрию

Greening of the Planet триває: нове висадження в Стрию

23 травня в Україні відзначають День Героїв. У це свято відбулась висадка двох ялинок у рамках проєкту Greening of the Planet.

Під час курсу «Тактична медицина для українців» у Стрию організатори висадили два дерева: одне в честь Героїв України, інше в честь гостей із Люксембургу, Франції та США, які приїхали в Україну проводити навчання.

Освітньо-практичний курс «Тактична медицина для українців» ініційований Міжнародним штабом допомоги українцям та проходить у двох осередках: на Львівщині та Сумщині. Організаторами виступили: Львівська ОВА, Сумська ОВА, Асоціація украі‌нців в Люксембурзі «LUkraine», компанія International-PMC, Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медичних катастроф, Благодійний фонд «The Austere Medical Relief Group» та Благодійний фонд «Меліос».

Навчання проводять для військових, медиків, представників Державної прикордонної служби України, Нацполіції, тероборони, лісників, представників Державної служби надзвичайних ситуацій та Військового комісаріату.