Підписано новий меморандум на підтримку проєкту «100 пожежних автомобілів для України»

Підписано новий меморандум на підтримку проєкту «100 пожежних автомобілів для України»

Голова благодійного фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк і керівник Державного агенства лісових ресурсів України Юрій Болоховець підписали меморандум про співпрацю для реалізації проєкту «100 пожежних автомобілів для України».

Цей проєкт стартував у вересні і має вже два переданих пожежних автомобілі від Асоціації українців Люксембургу «LUkraine». Основна мета проєкту – протягом 3-х років організувати закупівлю і передачу 100 пожежних машин для порятунку життя людей, природи й лісових масивів. 

При передачі кожного автомобіля ми будемо висаджуватити по 10 дерев, щоб відновлювати екосистему України та всієї планети.

80% автомобілів передаватимуть для ДСНС, а решту 20% – для Держлісагенства. Ми будемо наповнювати ці автомобілів гуманітарними вантажами для спасіння життя людей та спасіння природи у час війни.

Ганна Крисюк та Юрій Болоховець обговорили усі ці питання та згадували проєкти, які спільно реалізували раніше. Зокрема, за 2 роки було висаджено понад 32 млн дерев, проведено сотні акцій по висадженню лісів і дерев, залучено 141 країну світу, встановлено два світових рекорди та один український. 

«Нам уже вдалося консолідувати зусилля та обʼєднати таку велику кількість людей довкола теми відновлення екосистеми землі та озеленення планети. Впевнена, що і цей проєкт вдасться успішно реалізувати разом і передати 100 пожежних автомобілів, які рятуватимуть життя людей та природу у час війни», – підсумувала Ганна Крисюк.

Організатори проєкту «100 пожежних автомобілів для України»: БФ «Озеленення України» та Міжнародний штаб допомоги українцям у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та Державним агентством лісових ресурсів України. Партнери: Львівський оборонний кластер, Асоціація українців Люксембургу «LUkraine», журнал Business Woman, Business Woman Club.