Нафтогаз підтримав проєкт «Озеленення Планети»

Нафтогаз підтримав проєкт «Озеленення Планети»

Практично кожен великий проєкт потребує фінансової підтримки та команди, яка реалізує його. Організаційний комітет глобальної екоініціативи «Озеленення Планети» щиро дякує партнерам, які підтримали ініціативу та крім фінансової допомоги взяли ще й активну участь у висадженнях 30 жовтня 2021 року.

Хочемо відзначити національного партнера Greening of the Planet НАК «Нафтогаз України». 30 жовтня компанія долучилася до масштабної висадки у межах Акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу».

Нафтогаз організував та провів еко-проєкт «Енергія відновлення Землі» з висадження дерев у 20-ти населених пунктах з 5-ти областей України виробничої присутності філій. Працівники компанії разом з колегами з дочірніх підприємств і місцевими жителями громад висадили 460 дерев висотою до 3,5 метрів і 890 кущів створивши 20 повноцінних європейських парків.

Загалом їм вдалося об’єднати близько 1000 учасників заради великої мети – допомогти нашій планеті стати кращою і зеленішою.

У Національному ботанічному саду імені М. М. Гришка з’явилася алея Нафтогазу з 15 вишуканих японських сакур і 35 гірських тисів.

Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Вітренко долучився до висадження на центральній локації. «Дуже приємно, що в Україні є такі чудові ініціативи, спрямовані на покращення екологічної ситуації. Протистояння зміні клімату – беззаперечний пріоритет Нафтогазу, що також відображено в стратегії нашої компанії до 2050 року.», – ділиться Юрій Вітренко.

Дякуємо НАК Нафтогаз за те, що розумієте всю важливість збереження та відновлення природного середовища і допомагаєте популяризувати ідею озеленення.