Озеленюємо Луганщину

Озеленюємо Луганщину

Минулого року восени Луганська область постраждала від масштабних пожеж, які охопили понад 20 тис. га. Вигоріли не тільки ліси, вогонь охопив понад 600 будинків. Постраждалі села і ліси потребують відновлення, тож організатори проєкту Greening of the Planet вирішили об’єднати зусилля, щоб озеленити Луганщину. 

Так, сьогодні в знак підтримки в Борівському лісництві висадили ліс україно-словацької дружби та в смт Сиротине – родинний сад. 

Висадження відбулися за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Словаччини в Україні Марека Шафіна, ініціаторки проєкту Greening of the Planet Ганни Крисюк, голови Луганської вiйськово-цивiльної адмiнiстрацiї Сергія Гайдая, співорганізаторки проєкту в Луганській області Валентини Агафонової, представників ЗМІ та представників Словацького Посольства.

Сергій Гайдай зазначив: «Луганщина відкрита до співпраці, особливо, що стосується відновлення екологічної ситуації. Подібні проєкти зараз дуже цінні, враховуючи скільки вигоріло лісів. Дуже важливо консолідувати зусилля, відновити ліс та озеленити Луганщину».

«Цього разу підводимо підсумки Озеленення на Луганщині. Хочеться відзначити співорганізаторів області, які так багато допомагають у реалізації проєкту. Незважаючи ні на що, вони активно підтримують нашу ініціативу від самого початку. Велика заслуга в цьому і Валентини Агафонової, керівництва області, активістів і лісівників. Дякую Державному лісовому агентству та його очільнику Юрію Болоховцю за те, що ми успішно співпрацюємо, об’єднуємо зусилля та робимо нашу Планету зеленішою»,

— ділиться Ганна Крисюк. 

Висадження відбулося в рамках глобальної екологічної ініціативи Greening of the Planet у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».

У межах проєкту «Greening of the Planet» 30 жовтня 2021 року в Україні та за кордоном проходила Акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу». Загальна кількість учасників: 1 313 338, а кількість висаджених дерев – 3 765 127.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.