Понад мільйон людей взяли участь в Акції з висадження дерев за добу

Понад мільйон людей взяли участь в Акції з висадження дерев за добу

Організатори Акції «Висадження дерев мільйоном людей за добу» оголосили результати ініціативи, яка тривала протягом 29-30 жовтня.

Отож, результати наступні. Кількість учасників: 1 313 338. Кількість висаджених дерев: 3 765 127.

Що стало безсумнівним світовим екологічним рекордом.

Мільйонним учасником Акції стала Ліліана Дмитрієва, яка є організаторкою проєкту «Greening of the Planet» у Житомирській області. Крім того, саме Житомирська область змогла залучити до участі найбільшу кількість мешканців регіону – близько 300 тис (точна к-сть буде оголошена після підбиття підсумків).

Ініціював екологічну акцію благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства та Міністерства закордонних справ України. Висадження проходили у співпраці з Акцією «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента «Зелена країна».

«Кожна людина є самобутньою, неповторною особистістю. Однак всіх людей об’єднує спільний дім – Земля.  Людство є частиною природи, тому його доля визначається станом природного середовища. І саме від того, що ми робимо сьогодні, залежить те, як ми будемо жити завтра», – ділиться голова благодійного фонду «Озеленення України» Ганна Крисюк.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський додав: «Сьогоднішній результат Акції змушує кожного з нас задуматись про те, як насправді ж легко зробити щось корисне. Достатньо не думати, як це зробити, а брати і робити. Дякуємо кожному за участь, бо саме завдяки вам ми показуємо гідний приклад для інших країн».

Акція «Висадження дерев мільйоном людей за добу» є продовженням Акції «1 млн дерев за одну добу у 100 країнах світу», що проходила 10 квітня 2021 року у 110 країнах світу. Тоді загальна кількість учасників складала 2 145 493, а кількість висаджених дерев – 5 544 679.

Дані події проходять у рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet». Організатором проєкту є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine.

«Саме від нас залежить наше майбутнє, що нам споживати в їжу, яку воду ми будемо пити, чим ми будемо дихати, що нас буде оточувати. І тільки об’єднавшись нам під силу будь-які труднощі. Нехай проєкт «Озеленення планети» буде першою рушійною силою для подальших позитивних змін не тільки у нашій державі, але й у цілому світі», – звернувся Сергій Гайдайчук.

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.