У Києві висадили партнерську та дипломатичну Алеї у рамках Акції «Висадження дерев мільйоном людей за добу»

У Києві висадили партнерську та дипломатичну Алеї у рамках Акції «Висадження дерев мільйоном людей за добу»

29 жовтня в Україні стартувала Акція «Висадження дерев мільйоном людей за добу» у рамках глобальної екологічної ініціативи «Greening of the Planet».

Акція триває протягом доби і проходить не тільки на території України, але й далеко за її межами. А по її завершенні дізнаємось, чи вдалось організаторам долучити до висадження дерев мільйон осіб та цим самим встановити світовий рекорд.

Сьогодні, 30 жовтня, на головній локації у м.Києві (Національний ботанічний сад ім.М.М.Гришка) проходять різноманітні активності у рамках проєкту.

Так, партнери «Greening of the Planet», представники влади, ЗМІ та Посли іноземних країн висадили власні Алеї.

Національними партнерами є БФ «Помогатор», бізнес-клуб CEO Club Ukraine, закритий жіночий бізнес-клуб Business Woman Club, компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери – «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.

Серед дипломатів участь у висадженні Дипломатичної алеї взяли: Аніца Джамич – Надзвичайний і Повноважний Посол Хорватії в Україні; Драгіца Понорач – Надзвичайний та Повноважний Посол Чорногорії в Україні; Елена Літісія Мікусінскі – Надзвичайний та Повноважний Посол Аргентини в Україні; Лариса Галадза – Посол Канади в Україні; Melinda Simmons – Посол Великобританії в Україні; Mr. Samir Abu-Harub – Посольство Палестини; Карбозин Кайсар Кайратович – радник із політичних питань. Посольство Казахстану; Салем Ахмед Аль-Каабі – Посол ОАЕ в Україні; Георгій Закарашвілі – Посол Грузії в Україні; Каімо Кууск – Посол Естонії в Україні; Нортон де Андраде Мелло Рапеста – Посол Бразилії в Україні;  Стефан Сафронієв – Посольство Болгарії в Україні.

Акція «Висадження дерев мільйоном людей за добу» відбувається у співпраці з Акцією «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента України «Зелена Країна».

Ініціював екологічну акцію «Висадження дерев мільйоном людей за добу» благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк та Сергій Гайдайчук за підтримки Міндовкілля, Держлісагентства і Міністерства закордонних справ України.