Урочисте підведення підсумків екологічної Акції в Житомирській області

Урочисте підведення підсумків екологічної Акції в Житомирській області

Ініціатива «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» відбулась 30 жовтня в рамках глобального екологічного проєкту «Greening of the Planet».

Сьогодні організатори підвели підсумки Акції в Житомирській обласній раді та нагородили дипломами й подяками всіх, хто допомагав реалізувати ініціативу в області. Адже завдяки спільним зусиллям Житомирщина стала лідером серед областей України за кількістю учасників Акції і висаджених дерев — 267 649 людей і 1 536 600 саджанців.

Захід відбувся в двох форматах одночасно – офлайн і онлайн. З вітальними словами виступили Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної державної адміністрації, Юрій Болоховець, голова Державного агентства лісових ресурсів України, Ганна Крисюк, голова БФ «Озеленення України», Віктор Сахнюк, начальник Житомиського обласного управління лісового та мисливського господарства та Ліліана Дмитрієва, співорганізаторка проєкту Greening of the Planet в Житомирській області.

«Дякую учасникам сьогоднішньої прекрасної події. Ми підводимо підсумки нашої роботи. Підсумки успішні, але впевнений, що це лише початок. Житомирщина сьогодні є флагманом і Президентської програми «Зелена країна», і проєкту «Озеленення Планети». Так тримати!» — сказав Юрій Болоховець.

Ганна Крисюк подякувала за таку потужну підтримку та висловила сподівання на плідну співпрацю у наступному році в рамках Greening of the Planet та побажала Житомирщині встановлювати й інші рекорди, які консолідують людей.

До підсумкового заходу долучились голови ОТГ області, представники влади, ЗМІ та співорганізатор із Сумщини Дмитро Кулібабін.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Висадження лісів відбулося у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».