Як садили дерева на Хмельниччині

Як садили дерева на Хмельниччині

  • Скільки людей приєдналися до Акції: 32 687 осіб.
  • Кількість висаджених дерев: 88 394 шт.
  • Співорганізаторка: Аліна Скоморохова
  • Координаторка: Оксана Омельчак

Продовжуємо знайомити вас із учасниками Акції «Висадження дерев мільйоном людей за добу», що відбулася 30 жовтня в рамках глобальної екоініціативи Greening of the Planet.

З турботою про здоров’я планети до Акції долучилися жителі Хмельниччини: працівники та адміністрація Міжрегіонального управління Міністерства юстиції, співробітники компанії Comfy у м. Хмельницький, лікарі та адміністрація Хмельницької обласної лікарні, працівники Хмельницького обласного протипухлинного центру, лісівники інші.

Особливо приємно, що Акцію підтримали багато навчальних закладів: Вихрівська гімназія, Хмельницька гімназія ім. В. Красицького, Миньковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Залісцівська гімназія, Іванковецька ЗОШ та ін. Висаджували дерева навіть дошкільнята Чаньківського ЗДО.

«Щоразу до Акції Greening of the Planet долучається все більше і більше діток. І це додає нам впевненості, що мета, яку ми ставимо перед собою – правильна! Наші діти висаджують старанно деревцята та підписують їх, щоб дбати про своїх нових друзів. Дякую всім батькам, що в суботній ранок привели за руку своїх синочків і донечок та разом висадили дерева! Дякую педагогам і вихователям, які організували висадження дерев біля шкіл, дитячих садочків, церков…. Наші маленькі – дорослі екоамбасадори! Ви творите новітню історію нашої України!»,

– співорганізаторка проєкту Greening of the Planet у Хмельницькій області.

Загалом на Хмельниччині було організовано 30 висадок, і ще тисячі дерев висаджено індивідуально. Тисячі учасників самі купували дерева, садили на власних подвір’ях і таким чином долучалися до Акції. Види дерев: береза, туя, яблуня, гібіскус, лаванда, дуб, ялинка, черешня, груша, платан, каштан, павловнія, сосна.

Довідково.

У рамках проєкту «Greening of the Planet» 30 жовтня 2021 року в Україні та за кордоном проходила Акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу». Загальна кількість учасників: 1 313 338, а кількість висаджених дерев – 3 765 127.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Висадження лісів відбулося у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.