Як висаджували дерева на Тернопільщині

Як висаджували дерева на Тернопільщині

  • Скільки людей приєдналися до Акції: 27 575 осіб.
  • Кількість висаджених дерев: 32 886 шт.
  • Співорганізаторка: Тетяна Чубак.
  • Координаторка: Тетяна Васильєва.

У Тернопільській області об’єднали людей різних професій та віку, щоб зробити свій край зеленішим і красивішим. 30 жовтня жителі Тернопільщини висаджували дерева в рамках міжнародної екологічної Акції «Висадження дерев мільйоном людей за добу».

«Нам надзвичайно приємно, що Тернопільщина прийняла активну участь у цій екоініціативі. Тема дуже актуальна, тому багато закладів та колективів радо підтримали пропозицію висаджувати дерева. Нехай усі саджанці приймуться і радуватимуть вас своєю красою та солодкими плодами. Не забувайте про них, і доглядайте з любов’ю»,

— ділиться Почесний консул Угорщини в Тернополі та Тернопільській області та співорганізаторка проекту Greening of the Planet Тетяна Чубак

На Тернопільщині головною локацією Акції стала Тернопільська комунальна лікарня №2. Також ініціативу підтримали вихованці та працівники Тернопільської соціально-спортивної школи «Реал Мадрид» за підтримки ГО «Епіцентр – дітям», Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №28, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3, Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації та ін. Наймолодшому учаснику Акції 4 роки!

Студенти та працівники Тернопільського національного педагогічного університету висадили дерева в Біблійному саду.

Також висаджували колективи ТРЦ «Подоляни», Почесного Консульства Угорщини в м. Тернопіль, жителі громад та лісові господарства. Значна частина учасників долучалися до Акції, висаджуючи фруктові дерева на власних подвір’ях. Види дерев та кущів: сосна, дуб, магнолія, сакура, райська яблуня, вейгела, гортензія.

Довідково.

У рамках проєкту «Greening of the Planet» 30 жовтня 2021 року в Україні та за кордоном проходила Акція «Висадження дерев одним мільйоном людей за добу». Загальна кількість учасників: 1 313 338, а кількість висаджених дерев – 3 765 127.

Організатором проєкту «Greening of the Planet» є благодійний фонд «Озеленення України», засновниками якого є Ганна Крисюк – президент Business Woman Club та Сергій Гайдайчук – президент CEO Club Ukraine. За підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України і Державного агентства лісових ресурсів України.

Висадження лісів відбулося у співпраці з програмою Президента «Зелена країна» в рамках акції «Створюємо ліси разом».

Національні партнери: БФ «Помогатор», бізнес-клуб «CEO Club Ukraine», закритий жіночий бізнес-клуб «Business Woman Club», компанія «Ugears», компанія «Бетон Енерго», НАК Нафтогаз України, Slots City foundation.

Партнери: «Укр-Китай Коммунікейшин», «ARENA CS», «VECTOR-VS», «Юнік Трейд Ко», «Energy 365», «FіnStreаm», «EVA LAB», MOZGI GROUP, AKVILON group.

Інформаційні партнери: UA: Суспільне мовлення, журнал «Business Woman», «Українська правда», «Світове Українство», Власть Денег, VIVA!.